• En
  • ساعت : ۱۷:۳۵:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 141
  • کد خبر : ۱۴۸۴۳۱
    /  6
مدیر کل در جلسه ارزیابی ادارات پست شهرستانها
باتوجه به ترافیك پستی پایان سال زیر ساخت های لازم جهت ارایه خدمات با كیفیت را فراهم نمایید

مدیر کل در جلسه ارزیابی ادارات پست شهرستانها:

باتوجه به ترافیک پستی پایان سال زیر ساخت های لازم جهت  ارایه خدمات با کیفیت را فراهم نمایید   

چهارمین و پنجمین  گروه ادارات پست  شهرستانها(شاهین شهر و میمه ، دهاقان ، تیران و کرون ، آران وبیدگل ، کاشان ، گلپایگان و خوانسار  ) درروزهای سه شنبه و چهارشنبه 18 و 19 دیماه  براساس جداول bsc ارزیابی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان دراین جلسه که با حضورحمید باقری  مدیرکل ،معاونین و روسای ادارات پست شهرستانهای شاهین شهر و میمه ، دهاقان ، تیران و کرون ، آران وبیدگل ، کاشان ، گلپایگان و خوانسار و روسا و کارشناسان ستادی برگزار گردید شهرستانها براساس کارت امتیازی متوازن bsc  ارزیابی شدند و وضعیت کسب و کار در این شهرستانها و،برنامه ها و اهداف و چگونگی روند همکاری آنها دررسیدن به اهداف شرکت بررسی شد .

حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان مجددا سیاستها و برنامه های شرکت ملی پست را مطرح نمود و ضمن ارائه رهنمودها به روسای پست شهرستانها گفت با حضور در شهرستان جلسه مشابه جلسه فوق را تشکیل و رهنمودها و اهداف این جلسه را به تمامی همکاران تبیین نمایید.

وی تاکید نمود با توجه به ماههای پایانی سال و افزایش ترافیک پستی ادارات پست شهرستانها تمهیدات لازم جهت حفظ خدمات با کیفیت و تکریم مشتریان را در دستور کار قرار دهند .

مدیر کل  ارزیابی شهرستانها را بر اساس  شاخص های تدوین شده براساس bscبسیار خوب توصیف کرده و گفت: براساس شاخص های تعیین شده در برنامه استراتژیک، به خوبی می توان عملکرد بخش های مختلف را ارزیابی نمود و از روسای ادارات و واحد ها  در خصوص نحوه عملکرد زیرمجموعه توضیح خواست.

باقری  ضمن تشریح اهداف پست استان  در راستای افزایش رضایت مشتری خاطر نشان کرد : با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان سهم بیشتری از ترافیک را به خود اختصاص دهیم .

وی با تاکید بر ارائه خدمات الکترونیکی و سرویس های نوین پستی اظهار داشت در حوزه ی کسب و کار مبنای این اداره کل بخشنامه ارسالی از معاون فنی شرکت می باشد که شهرستانها موظف به بومی سازی آن می باشند .

شایان ذکر است این جلسات از روز شنبه تا چهار شنبه هفته جاری  جهت ارزیابی ادارات پست شهرستانها آغاز شده بود  و آخرین مرحله ارزیابی صبح امروز برگزارشد .

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/31 15:21
    V5.2.1.0