• En
  • ساعت : ۱۴:۱۷:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 154
  • کد خبر : ۱۴۸۳۸۳
    /  4
مدیر کل پست در دیدار با مدیر کل آموزش وپرورش استان اصفهان
خدمات نیابتی ومسابقه بین المللی نامه نگاری 2019 را تشریح نمود

مدیر کل پست در دیدار با مدیر کل آموزش وپرورش استان اصفهان :

خدمات نیابتی ومسابقه بین المللی نامه نگاری 2019 را تشریح نمود  

باقری مدیر کل پست استان اصفهان ، در دیدار با اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان خدمات پستی ومسابقه نامه نگاری 2019 را تشریح نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان ، حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان ، دردیدار با محمد اعتدادی مدیر کل آموزش وپرورش استان اصفهان ضمن تشریح اساسنامه شرکت ملی پست ج.ا.ا و  خدمات نیابتی در خصوص سایر خدمات مورد نیاز اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام آمادگی نمود  .

وی در ادامه گفتگو با اعتدادی در خصوص مسابقه نامه نگاری 2019 اظهار داشت ، مسابقه نامه نگاری امسال با موضوع "نامه ای به قهرمان خود بنویسید " از سوی اتحادیه جهانی پستی مطرح شده است

مدیر کل پست استان اصفهان اذعان داشت ، پست استان در راستای فعالیت های فرهنگی همانند سال های گذشته با مشارکت فعالانه در این برنامه جهانی، سعی دارد تا نوجوانان استان  را با مزیت ها و خدمات پستی آَشنا ساخته و فرهنگ مکاتبه را ترویج نماید.

حمید باقری درخصوص موفقیت نوجوانان اصفهانی در مسابقات 2017 و 2018 گفت ، خوشبختانه در دو سال گذشته اصفهان رتبه اول این مسابقات را در کشور چه از لحاظ رتبه و چه از لحاظ تعداد شرکت کنندگان کسب نمود که اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان همکاری بسیار خوبی در جهت اطلاع رسانی و ترغیب دانش آموزان به شرکت در این مسابقه را داشته است .

اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش نیز ضمن ابراز خوشحالی از موفقیت دانش آموزان اصفهانی در مسابقات سنوات گذشته بیان نمود خوشبختانه موضوع بسیار خوب ، و همگام با نیاز امروز جامعه انتخاب شده است و این اداره کل آمادگی کامل جهت همکاری در برگزاری هرچه بهتر این مسابقه در سطح استان را دارد .

در پایان این دیدار باقری مدیر کل پست استان اصفهان با اهدای لوح تقدیر و تمبر اختصاصی از خدمات و همکاریهای مجموعه آموزش و پرورش استان اصفهان بخصوص اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آن اداره کل تقدیر نمود .

امتیاز :  ۴/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/31 15:21
    V5.2.1.0