• En
    /  6
مدیر کل در جلسه ارزیابی ادارات پست شهرستانها
باتوجه به ترافیك پستی پایان سال زیر ساخت های لازم جهت ارایه خدمات با كیفیت را فراهم نمایید
۱۴۸۴۳۱
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
۱۷:۳۵:۲۸

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱

مدیر کل در جلسه ارزیابی ادارات پست شهرستانها:

باتوجه به ترافیک پستی پایان سال زیر ساخت های لازم جهت  ارایه خدمات با کیفیت را فراهم نمایید   

چهارمین و پنجمین  گروه ادارات پست  شهرستانها(شاهین شهر و میمه ، دهاقان ، تیران و کرون ، آران وبیدگل ، کاشان ، گلپایگان و خوانسار  ) درروزهای سه شنبه و چهارشنبه 18 و 19 دیماه  براساس جداول bsc ارزیابی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان دراین جلسه که با حضورحمید باقری  مدیرکل ،معاونین و روسای ادارات پست شهرستانهای شاهین شهر و میمه ، دهاقان ، تیران و کرون ، آران وبیدگل ، کاشان ، گلپایگان و خوانسار و روسا و کارشناسان ستادی برگزار گردید شهرستانها براساس کارت امتیازی متوازن bsc  ارزیابی شدند و وضعیت کسب و کار در این شهرستانها و،برنامه ها و اهداف و چگونگی روند همکاری آنها دررسیدن به اهداف شرکت بررسی شد .

حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان مجددا سیاستها و برنامه های شرکت ملی پست را مطرح نمود و ضمن ارائه رهنمودها به روسای پست شهرستانها گفت با حضور در شهرستان جلسه مشابه جلسه فوق را تشکیل و رهنمودها و اهداف این جلسه را به تمامی همکاران تبیین نمایید.

وی تاکید نمود با توجه به ماههای پایانی سال و افزایش ترافیک پستی ادارات پست شهرستانها تمهیدات لازم جهت حفظ خدمات با کیفیت و تکریم مشتریان را در دستور کار قرار دهند .

مدیر کل  ارزیابی شهرستانها را بر اساس  شاخص های تدوین شده براساس bscبسیار خوب توصیف کرده و گفت: براساس شاخص های تعیین شده در برنامه استراتژیک، به خوبی می توان عملکرد بخش های مختلف را ارزیابی نمود و از روسای ادارات و واحد ها  در خصوص نحوه عملکرد زیرمجموعه توضیح خواست.

باقری  ضمن تشریح اهداف پست استان  در راستای افزایش رضایت مشتری خاطر نشان کرد : با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان سهم بیشتری از ترافیک را به خود اختصاص دهیم .

وی با تاکید بر ارائه خدمات الکترونیکی و سرویس های نوین پستی اظهار داشت در حوزه ی کسب و کار مبنای این اداره کل بخشنامه ارسالی از معاون فنی شرکت می باشد که شهرستانها موظف به بومی سازی آن می باشند .

شایان ذکر است این جلسات از روز شنبه تا چهار شنبه هفته جاری  جهت ارزیابی ادارات پست شهرستانها آغاز شده بود  و آخرین مرحله ارزیابی صبح امروز برگزارشد .


تعداد بازدید : 127

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/10/25 18:18
V5.1.0.0