• En
    /  4
مدیر کل پست در دیدار با مدیر کل آموزش وپرورش استان اصفهان
خدمات نیابتی ومسابقه بین المللی نامه نگاری 2019 را تشریح نمود
۱۴۸۳۸۳
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
۱۴:۱۷:۰

امتیاز :  ۴/۰۰ |  مجموع :  ۱

مدیر کل پست در دیدار با مدیر کل آموزش وپرورش استان اصفهان :

خدمات نیابتی ومسابقه بین المللی نامه نگاری 2019 را تشریح نمود  

باقری مدیر کل پست استان اصفهان ، در دیدار با اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان خدمات پستی ومسابقه نامه نگاری 2019 را تشریح نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان ، حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان ، دردیدار با محمد اعتدادی مدیر کل آموزش وپرورش استان اصفهان ضمن تشریح اساسنامه شرکت ملی پست ج.ا.ا و  خدمات نیابتی در خصوص سایر خدمات مورد نیاز اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام آمادگی نمود  .

وی در ادامه گفتگو با اعتدادی در خصوص مسابقه نامه نگاری 2019 اظهار داشت ، مسابقه نامه نگاری امسال با موضوع "نامه ای به قهرمان خود بنویسید " از سوی اتحادیه جهانی پستی مطرح شده است

مدیر کل پست استان اصفهان اذعان داشت ، پست استان در راستای فعالیت های فرهنگی همانند سال های گذشته با مشارکت فعالانه در این برنامه جهانی، سعی دارد تا نوجوانان استان  را با مزیت ها و خدمات پستی آَشنا ساخته و فرهنگ مکاتبه را ترویج نماید.

حمید باقری درخصوص موفقیت نوجوانان اصفهانی در مسابقات 2017 و 2018 گفت ، خوشبختانه در دو سال گذشته اصفهان رتبه اول این مسابقات را در کشور چه از لحاظ رتبه و چه از لحاظ تعداد شرکت کنندگان کسب نمود که اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان همکاری بسیار خوبی در جهت اطلاع رسانی و ترغیب دانش آموزان به شرکت در این مسابقه را داشته است .

اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش نیز ضمن ابراز خوشحالی از موفقیت دانش آموزان اصفهانی در مسابقات سنوات گذشته بیان نمود خوشبختانه موضوع بسیار خوب ، و همگام با نیاز امروز جامعه انتخاب شده است و این اداره کل آمادگی کامل جهت همکاری در برگزاری هرچه بهتر این مسابقه در سطح استان را دارد .

در پایان این دیدار باقری مدیر کل پست استان اصفهان با اهدای لوح تقدیر و تمبر اختصاصی از خدمات و همکاریهای مجموعه آموزش و پرورش استان اصفهان بخصوص اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آن اداره کل تقدیر نمود .


تعداد بازدید : 119

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/10/25 18:18
V5.1.0.0