• En
    /  3
مدیر کل پست درهشتمین کمیته تخصصی استانی طرح نشانی استاندارد مکانی ملی GNAF :
ارایه سرویس های GNAF وسرویس های مكان محور در بستر شبكه ملی اطلاعات در آینده نزدیك انجام می شود
۱۴۰۷۵۰
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ 
۱۵:۳۳:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر کل پست درهشتمین کمیته تخصصی استانی طرح نشانی استاندارد مکانی ملی GNAF   :

ارایه سرویس های GNAF وسرویس های مکان محور در بستر شبکه ملی اطلاعات در آینده نزدیک انجام می شود

هشتمین کمیته تخصصی استانی GNAFبا حضور مدیر کل جغرافیایی واطلاعات مکانی کشور بصورت ویدئو کنفرانس دراصفهان برگزار شد .

به گزار ش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان ، همزمان با 9اردیبهشت 97 هشتمین کمیته تخصصی استانی GNAFدر استانداری اصفهان برگزار شد .

این جلسه با حضور اعضای کمیته استانی در استانداری اصفهان و حضور مهندس جوادی مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور که بصورت ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور پیدا نمود برگزار شد .

سید سعید رجالی مدیر کل پست استان اصفهان در این جلسه اظهار داشت این طرح بایستی با جدیت عملیاتی  شود تا سازمانهای خدمات رسان و  مردم از مواهب آن بهره مند شوند .

وی بیان داشت درکشور بیش از 53 میلیون رکورد اطلاعاتی موجود است که  که بزودی ارایه سرویس های GNAF وسرویس های مکان محور در بستر شبکه ملی اطلاعات انجام می شود ..مدیر کل پست استان اصفهان ضمن تشریح این ابر پروژه افزود :پروژه GNAF   دارای 4پروژه می باشد که اولین زیر پروژه ان تخصیص کدپستی ده رقمی به اماکن ، زیر پروژه دوم ژئو کدینگ ساختمانها ، زیر پروژه سوم استقرار نرم افزار و چهارمین زیر پروژه آن استعلامات میان دستگاهی است .

رجالی در این جلسه به زیر ساخت های این پروژه اشاره کرد وبیان داشت زیر بنایی ترین  نیاز این پروژه نقشه های پارسل می باشد .
دکتر شجاعی معاون استاندار اصفهان در خصوص همکاری کلیه دستگاهها و ادارات استانی در زمینه تامین زیر ساخت ها و الزامات اجرایی شدن طرح GNAF و ارائه سرویس به بخش های دولتی و خصوصی و مردم دستورات لازم را صادر نمایند . بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

آخرین تاریخ بروز رسانی سایت 97/06/24

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0