• En
معاون پستی و بازرگانی مدیر عامل :
اصفهان پایتخت فرهنگی و قطب تجاری با ترافیك بالقوه پستی است
۱۳۵۸۲۳
 ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون پستی و بازرگانی مدیر عامل :

اصفهان پایتخت فرهنگی و قطب تجاری با ترافیک بالقوه پستی است

معاون پستی و بازرگانی مدیرعامل به منظور بررسی چالش ها و رفع موانع از اداره کل پست ساتان اصفهان  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست ساتان اصفهان همزمان با 21بهمن 1396 احمدی معاون پستی و بازرگانی مدیرعامل به همراه پاکدل سرپرست سرویسهای پستی از پست اصفهان بازدید نمود

احمدی در ابتدای ورود در جمع موزعین حضور پیدا نمود وبا تقدیر از خدمات آنها اظهار داشت برنامه ریزی جهت  تقویت حوزه توزیع در حال انجام است ، درادامه این دیدار در فضایی دوستانه موزعین مسائل مربوطه را مطرح و معاون پستی و بازرگانی مدیر عامل  به آنها پاسخ قانع شونده داد .

وی پس از بازدید از اداره پست شهرستان اصفهان در جلسه شورای اداری در جمع روسا و مسئولین  ضمن تقدیر از تلاش همکاران، هدف از این بازدید را آشنایی با کارکنان و بررسی چالش های موجود و رفع موانع و مشکلات برشمرد.

معاون پستی و بازرگانی مدیر عامل اظهار داشت با رویکرد تعاملی بین ستاد و اجرا خواهیم توانست عملکرد خوبی را ارایه دهیم که پست استان اصفهان در این مهم موفق عمل نموده است .

احمدی با اشاره به قطب فرهنگی و تجاری استان اصفان اذعان داشت ، پست استان ترافیک بالقو ه ای نهفته است که بایستی با تلاش وافر این ترافیک ها عملیاتی گردد .

وی با اشاره به ورود اپراتورهای جدید و رقابتی شدن صنعت پست را دلیل محکمی برای تلاش و توجه بیشتر در ارائه خدمت دانست و گفت: هر چه سریع تر با اصلاح فرآیندها و توجه ویژه به ارتقاء کیفیت خدمات استفاده از راهکار درست و تجارب گذشته پا به عرصه رقابت خواهیم گذاشت .و این اتفاق با تغییر کسب و کار خوب اگر هوشمندانه باشد شرکای تجاری بعنوان سرمایه پست خواهند بود .

معاون پستی و بازرگانی همچنین به تغییر تفکر و رویکرد در پرسنل اشاره کرد و گفت رویکرد جوان گرایی در اصفهان خوب شروع شده است و نیر وهای خلاق و با انگیزه و توانمند ی بکار مشغول هستند .

احمدی ادامه داد: معتقدم در سازمان هایی که انسان محور است، اخلاق اداری و شکل گیری روابط بین لایه های سازمان یکی از عوامل کلیدی برای بهره وری و موفقیت است.

وی اظهار داشت نگاه شبکه ای برای حل مسائل با همت جمعی اتفاق خوبی است که در شرکت انجام شده است و در سال آینده تحول و شکوفایی در شرکت محقق خواهد شد .

وی ضمن اشاره به بازارسازی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم بیان داشت ، ایجاد ایستگاههای سیاررویکرد خوبی برای ثبت نام کارت هوشمند می باشد .

معاون مدیرعامل گفت: امیدوارم با همکاری یکدیگر، به پیشرفت سازمان کمک کرده و برای بازسازی و ترمیم شکاف های ایجاد شده همگام شویم.

احمدی با اشاره به این که مجموعه ای که در آن اخلاق نباشد، رو به زوال است اظهار داشت: تمامی مسئولینی که در این مجموعه فعالیت می کنند موظفند به زندگی افراد زیر مجموعه و رعایت اخلاق در محیط کارتوجه نمایند.

معاون پستی و بازرگانی مدیرعامل تصریح کرد: تنها دو موضوع کلیدی است که ما را با چالش مواجه می کند، اختلاف های مدیریتی و آماده نبودن استراتژی هایی که در پیش گرفته ایم.

احمدی تسریع نمود :تمام همیت و تلاش مجموعه مدیریت ارشد شرکت معطوف به کار صادقانه و فعالیت خالصانه است .قبل از سخنان معاون پستی و بازرگانی مدیر عامل ، پاکدل سرپرست اداره سرویس های پستی نیز به تغییر فضای کسب و کار و سوق به سوی IT و تعیین چارچوب برای راهبری سرویس ها با نگاه سیستمی ، فرآیند محوری با نگاه جدید و فرآیندی برای رفع نقایص و هوشمندی سرویسها اشاره کرد .

احمدی در پایان گفت: از همه همکاران می خواهم با افزایش کیفیت خدمات و نقش آفرینی مثبت به ارتقاء معیشت کارکنان کمک نموده و برای بهبود شرایط اقتصادی فرهنگی نسبت به انجام کارها دقت بیشتری داشته باشیم.

در این جلسه سید سعید رجالی مدیر کل پست استان اصفهان نیز گزارشی از روند فعالیت های پست استان ارایه نمود و درپایان بیان داشت جلسه فوق بسیار باارزش ومباحث مطرح شده تغیرات خوبی را در دیدگاه همکاران خواهد داشت .

ناصحی معاون فنی پست استان ، دهقانی معاون پشتیبانی و روسای برخی شهرستانهای حاضر در جلسه مطالب فنی خوبی را بیان داشتند .

شایان ذکر است احمدی معاون پستی و بازرگانی مدیر عامل با حضور در مرکز مکانیزه پست استان اصفهان مسائل و مشکلات حوزه فنی را از نزدیک مورد بررسی قرارداد و در پایان سفر به استان اصفهان با حضور در مجموعه 193اصفهان از ارایه خدمات پستی به شهروندان توسط بخش خصوصی بازدید کرد .بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0