• En
عنوان : همزمان با هفته پست نشست مشترك اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و مدیر كل پست استان برگزار شد
کد خبر : ۱۲۹۱۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ 
ساعت : ۱۸:۱۰:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

همزمان با هفته پست نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و مدیر کل پست استان برگزار شد

جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی اصفهان و مدیر کل پست استان اصفهان به میزبانی پست استان اصفهان همزمان با هفته پست تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی پست استان اصفهان ، در این جلسه که همزمان با هفته گرامیداشت پست برگزار شد ، سید سعید رجالی مدیر کل پست استان اصفهان ضمن بیان خدمات پست استان اصفهان به شهروندان به تشریح پروژه های اقتصاد مقاومتی سیماک و GNAF   پرداخت .

وی همچنین ظرفیت های پست استان اصفهان  را در جهت ارتقا و بهبود سیستم های مدیریت شهری و توسعه خدمات شهر هوشمند تشریح کرد و افزود: اجرایی شدن پروژه های اقتصاد مقاومتی سیماک و GNAF زمینه ارایه خدمات متنوعی را در حوزه شهری بر بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات برای شهروندان فراهم می سازد.

شریعتی نائب رئیس کمسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این جلسه به معرفی دولت الکترونیک موضوع توسعه شهر هوشمند به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های شورای پرداخت. و افزود استفاده ازاین خدمات در راستای رفاه شهروندان موثر است

مهدی مقدری عضو هیئت رئیسه شورای شهر اصفهان ضمن تبریک روز جهانی پست اظهار کرد: لازم است  از ظرفیت های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بتوانیم  در راستای خدمت رسانی به شهروندان اصفهانی به صورت کامل استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: در راستای بهره مندی از ظرفیت های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و همچنین در این زمینه که چه خدماتی را در آینده در مذاکره با شهردار اصفهان می توانیم داشته باشیم که در صورت نیاز لایحه ای از سوی شهرداری به صحن شورا ارسال شود و بتوانیم خدمات شرکت پست به عموم مردم را به بهترین شکل و با تمام ظرفیت ها و فرایندهای موجود در شهرداری اصفهان تطبیق بدهیم.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: امیدواریم در چهار سال آینده مردم اصفهان در این هماهنگی بین دستگاهی میان شورای شهر، شهرداری و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بتوانند از خدماتی استفاده کنند که از نتایج آن در شفافیت بیشتر و از ظرفیت های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در حوزه های زیست محیطی و مبارزه با فساد بهره لازم را ببرند.

وی ادامه داد: امیدواریم این کارگروه را آقای شهردار و مدیرکل پست استان اصفهان به زودی فراهم کنند تا بتوانیم در اسرع وقت این امکانات را برای مردم فراهم کنیم.

اصغر برشان ضمن تبریک روز جهانی پست و ضمن تشکر از اقدامات و زحمات صورت گرفته در این حوزه اظهار کرد: براساس گزارش ارائه شده از سوی مدیرکل پست استان، سهم ما در بحث پست در جهان پایین است و باید تمام مسئولان و متولیان امر در راستای ارتقای سهم پستی تلاش کنند و اقدامات لازم را انجام بدهند.

وی اضافه کرد: آنچه که روند جریانات پستی جهت ارتقای خدمات کمی و کیفی پستی به کاهش مشکلات زیست محیطی، کاهش سفرهای زائد و حل مشکلات ترافیکی و دستیابی به هوای پاک کمک می کند و شهرداری و شورای شهر با توجه به اینکه متولی اداره شهر و متولی بهینه سازی امور شهر هستند باید در این زمینه پیش قدم باشند و تمام سازمان ها و دستگاه های اجرایی کمک رسان در این زمینه باید در یک تعامل و همکاری و استفاده از امکانات دولت الکترونیک و امکانات نرم افزاری بتوانند به این امر کمک کنند.

نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: ترویج فرهنگ استفاده از جریانات پستی در جامعه ضروری است و رسانه ملی باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام بدهد.

وی ادامه داد: سازمان ها، نهادها و حتی اداره پست نیز باید در راستای ترویج فرهنگ استفاده از جریانات پستی تلاش کنند که به نظر می رسد تاکنون به میزان مناسب در این زمینه اقدام نکرده اند و در حال حاضر اگر رشدی در این زمینه وجود دارد، به این دلیل است که دستگاه ها و سازمان ها به صورت جریانات تکلیفی این موارد را واگذار کرده اند در صورتی که باید زمینه سازی و برنامه ریزی کنیم که رغبت عمومی استفاده از جریانات پستی به صورت یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

برشان تاکید کرد: رقابت پذیری را نیز باید مورد توجه قرار بدهیم و امروز شهروند باید احساس کند که استفاده از خدمات پستی در تمام زمینه ها نسبت به سایر خدمات برای وی مقرون به صرفه است.

شایان ذکر است اعضای شورای شهر اصفهان در بدو ورود به اداره کل پست استان اصفهان با همکاران دیدار و گفتگو کرده و روز جهانی پست را به کارکنان تبریک گفتند . 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 102

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0